GİZLİLİK

Eğitim ve Kurslar (www.egitimvekurslar.com) gizlilik politikası aşağıda belirtilmiştir:

Eğitim ve Kurslar'a üye kişi ve/veya kuruluşların verdikleri bilgiler www.egitimvekurslar.com sitesinde sunulmaktadır. Sitede sunulacak bilgiler ve bu bilgilerin sunuş formatı sunuş şekliEğitim ve Kurslar tarafından belirlenmektedir. Bu bilgiler internet üzerinde herkese açıktır.

Kayıt olan üye kişi ve/veya kuruluşların belirlediği kullanıcı adı ve şifreler, sadece o üye kişi ve/veya kuruluşların kullanımına açıktır. Şirketler de sahip oldukları kullanıcı adı ve şifreyi üçüncü tarafların kullanımına tahsis edemezler. (Daha fazla bilgi için kullanım şartlarını okuyun.)  

Üye kişi ve/veya kuruluşlar dilediği zaman sitede bulunan kendisiyle ilgili bilgileri değiştirebilir. Sunulan bilgilerin içeriğinden Eğitim ve Kurslar sorumlu değildir. (Daha fazla bilgi için kullanım şartlarını okuyun.)  

Eğitim ve Kurslar, üye kişi ve/veya kuruluşlara bilgilendirme amaçlı e-posta gönderimleri ve e-bülten gönderimleri yapabilir. Bu e-postaları üye profiline göre farklılaştırabilir. Kullanıcılara ait demografik bilgiler sitenin reklam verenleriyle paylaşılabilir, ancak bu paylaşım kullanıcıların kişisel bilgilerinin aktarılmasını içermez. Üçüncü kişi ya da kuruluşlara üye e-posta adresleri verilmez.

Üye kişi ve/veya kuruluşların girdiği tekliflere talep geldiğinde olduğu gibi çeşitli durumlarda, Eğitim ve Kurslar sistemi tarafından otomatik haber e-postaları gönderilebilir.

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz zamanlarda reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir.

Eğitim ve Kurslar üzerinden başka sitelere verilen linkler vardır. Eğitim ve Kurslar, kendi üzerinden ulaşılabilecek diğer sitelerin içeriğinden ve gizlilik politikalarından sorumlu değildir.

Eğitim ve Kurslar

Tüm kurslar, eğitimler, dil kursu, bilgisayar kursu, yurtdışı eğitim, yaz okulu, seminerler, konferanslar, Eğitim ve Kurslar portalında
© 2004-2015