Şan Kursu

Şan Kursu Bilgileri

Eğitim Adı : Şan Kursu
Eğitim Kategorisi : Müzik Kursları » Şan Kursu
Türü : Bireysel
Şehir : İstanbul
Yeri : BEŞİKTAŞ SANAT MERKEZİ
Başlama Tarihi : 01/02/2016
Süresi : 4 AY
Ücreti : - TL

Eğitimi Sunan Şirket

Firma : Beşiktaş Sanat Merkezi
İletişim Yetkilisi : ARZU ULAÇ
Firma Web : Firma Web Sayfasına Git

Kurs - Eğitim Detayları

Beşiktaş Sanat Merkezi'nde Şan Kursu kayıtlarımız kampanyalı olarak devam ediyor... Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

İlgili Aramalar

yan flut kursu, kurs, hobi

Tüm Kurs İlanları

Hazırlık Ve Hobi Kursları
Beşiktaş Sanat Merkezi'nde kurs kayıtlarımız kampanyalı olarak devam ediyor... Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kurslar; Piy...
Saksafon Kursu
Beşiktaş Sanat Merkezi'nde Saksafon Kursu kayıtlarımız kampanyalı olarak devam ediyor... Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.
Piyano Kursu
Beşiktaş Sanat Merkezi'nde Piyano Kursu kayıtlarımız çocuk ve yetişkinler için devam ediyor... Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.
Şan Kursu
Beşiktaş Sanat Merkezi'nde Şan Kursu kayıtlarımız kampanyalı olarak devam ediyor... Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.
Resim Kursu
Beşiktaş Sanat Merkezi'nde haftada 1 gün 2 saat hafta içi grup derslerinde kampanya devam ediyor... Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.
Yaratıcı Drama Kursu
Yaratıcı drama kursu grup dersi olarak haftada bir gün 90 dakika yapılmaktadır. Kursumuz 7-13 yaş grubuna yöneliktir. Yaratıcı drama bir grup çalış...
Şan Kursu Kampanya
Kampanya içeriği: Grup dersi olarak yapılacak olup kampanya 1 ay süre için geçerlidir.
Gitar Kursu Kampanya
Kampanya İçeriği : Hafta içi saat 16.00-18.00 arası grup dersi (4-5 kişi) olarak yapılacaktır. Kampanya süresi 1 ay için geçerlidir.
Bağlama Kursu Kampanya
Bağlama kursu grup ders olarak (4-5 kişilik) haftada bir gün 18:00 -20:00 saatleri arasında yapılacak olup kampanya 1 ay için geçerlidir.
Bu kurs Beşiktaş Sanat Merkezi tarafından kurs, özel ders, danışmanlık ilanlarını sunan Eğitim ve Kurslar'a 28-01-2016 tarihinde eklendi.