Fransız Liseleri Hazırlık Sınıflarına Özel Ders

Fransız Liseleri Hazırlık Sınıflarına Özel Ders Bilgileri

Eğitim Adı : Fransız Liseleri Hazırlık Sınıflarına Özel Ders
Eğitim Kategorisi : Özel Ders » Fransızca Özel Ders
Türü : Bireysel
Şehir : İstanbul
Süresi : -
Ücreti : - TL

Eğitimi Sunan

İletişim Ad Soyad : Ülkü Göçmen

Özel Ders Detayları


Otuz yılı aşkın Fransızca öğretmenliği ve özel ders deneyimimle, Galatasaray Lisesi, Saint-Pulchérie, Dame de Sion, Saint-Benoît gibi francophone okulların hazırlık sınıfı ve ara sınıf öğrencilerine özel dersler vermekteyim.
Ayrıca, 2008-2009 Öğretim yılından bu yana bir dershanenin farklı semtlerde bulunan iki özel şubesinde Galatasaray Lisesi (Hazırlık Sınıfı) öğrencilerine okul müfredatları doğrultusunda Fransızca dersler vermekteyim.
Beylikdüzü-Esenyurt Torium yakınlarında ikamet etmekteyim. Özel derslerimi öğrencilerimle birlikte belirleyeceğimiz koşullar doğrultusunda kendi evimde ve öğrencimin evinde verebilirim.
Ders saati ücreti, haftalık saat sayısı, yol vb. gibi faktörler de göz önüne alınarak ilk ön görüşmede belirlenmektedir.
Öğrencilerime başarı dileklerimle sevgiler.
İletişim: 535 738 86 44
Sponsorlu Bağlantılar

İlgili Aramalar

fransizca ozel ders, francophone, galatasaray lisesi, saint-pulchrie, dame de sion, saint-benot, saint michel, beylikduzu fransizca, bakirkoy fransizca, bahcesehir fransizca

Tüm Kurs İlanları

Fransız Liseleri Hazırlık Sınıflarına Özel Ders
Otuz yılı aşkın Fransızca öğretmenliği ve özel ders deneyimimle, Galatasaray Lisesi, Saint-Pulchérie, Dame de Sion, Saint-Benoît gibi francophone o...
Bu kurs Ülkü Göçmen tarafından kurs, özel ders, danışmanlık ilanlarını sunan Eğitim ve Kurslar'a 10-09-2012 tarihinde eklendi.