Tale Dil Okulu

Tale Dil Okulu

Tale Dil Okulu Hakkında

Tale Dil Kurumu olarak 15 yıldır Arapça ders hizmeti vermekteyiz. Yabancı Arap hocalar tarafından kişiye en iyi hizmeti vermekteyiz. İlk aydan itibaren arapça konuşma garantisi veriyoruz. Kendi dalında eğitim almış hocalarımız sayesinde çok rahatlıkla Arapça konuşup anlayabileceksiniz. Eğitimcilerimizin tamamı yabancıdır ve branş hocalarıdır. Dilerseniz eğitim metodumuzu görmek için gelebilir, derslerimizi ücretsiz izleyebilirsiniz.

Tale Dil Okulu, İstanbul ili Bulgurlu Mh, Ünlü Sk. D:no:5 Kat:1, 34696 Üsküdar/istanbul adresinde bulunmaktadır. Tale Dil Okulu hangi kursları düzenliyor derseniz düzenlediği eğitim ve kursları sağ tarafta bulabilirsiniz.

Eğitim ve Kursları Hakkında

Genel arapça programlarımız renkli içeriğe sahip olup yurtdışında, günlük hayatta veya iş hayatında ihtiyaç duyulan konuları öğretmeyi amaçlamaktadır. Genel Arapça kurslarımızda adaylar seviyelere göre ayrılarak eğitim başlarlar ve Arapça öğrenimi için gerekli dört beceri üzerine çalışılır.
-Konuşma Eğitimi
-Dinleme Eğitimi
-Dil Bilgisi Eğitimi
-Kelime ve Telaffuz Eğitimi
-Okuma ve Anlama Eğitimi
-Yazma Eğitimi
Türkçe English Deutsch русский Español Française Italiano العربية 日本 한국의

Düzenlediği Eğitim ve Kurslar

Firma henüz eğitim ve kurs girmemiş
Firma : Tale Dil Okulu
İletişim Yetkilisi : Ömer Köprülü
Adres : Bulgurlu Mh, Ünlü Sk. D:no:5 Kat:1, 34696 Üsküdar/istanbul
Şehir : İstanbul
Telefon :(777) - 6507776
Web Sitesi :www.taledilokulu.com
Tale Dil Okulu kurslarını tanıtan şirket sayfasını, kurs, özel ders, danışmanlık katalogları sunan Eğitim ve Kurslar'da 28-10-2021 tarihinde oluşturdu. Siz de kendiniz firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2015 Eğitim ve Kurslar, eğitim firmalarına ait kurs, eğitim, danışmanlık ilanları ve bireylerin özel ders ilanlarını bulabileceğiniz bir eğitim portalıdır.