Skype Öğretmenim İngilizce

Skype Öğretmenim İngilizce Kursu

Skype Öğretmenim İngilizce Kursu Hakkında

Kursumuz 2014 yılı Mayıs ayında kurulmuştur. Skype Öğretmenim olarak İngilizce kurs ve özel ders hizmetleri vermekteyiz. 5 kişilik gruplar halinde ya da birebir olarak özel ders alabilirsiniz. Ayrıca Online eğitimlerimiz de vardır. Online eğitimlerimizi ücretsiz deneyebilirsiniz. Uygun fiyatlarımız ve kaliteli eğitim hizmetlerimiz sayesinde birçok kişiye hizmet vermekteyiz. Saygılarımızla.

Skype Öğretmenim İngilizce, İstanbul ili Gültepe Mah. Bağlar Cad. No:25 adresinde bulunmaktadır. Skype Öğretmenim İngilizce Kursu hangi kursları düzenliyor derseniz düzenlediği eğitim ve kursları sağ tarafta bulabilirsiniz.

Eğitim ve Kursları Hakkında

Kursumuzda sadece İngilizce dil dersleri vermekteyiz. 5 kişilik sınıflarımızda her seviyede grup dersleri alabilirsiniz ya da bireysel olarak özel ders alabilirsiniz. Ayrıca Skype ile görüntülü dersler alabilirsiniz. Skype dersimiz için ücretsiz deneme dersi veriyoruz, böylece önce test edip sonra karar verebilirsiniz. Yabancı öğretmenlerimizle Skype üzerinden konuşma dersleri alabilirsiniz. Sitemizden başvuru yapabilirsiniz. Saygılarımızla.
Türkçe English Deutsch русский Español Française Italiano العربية 日本 한국의

Düzenlediği Eğitim ve Kurslar

Firma henüz eğitim ve kurs girmemiş
Firma : Skype Öğretmenim İngilizce Kursu
İletişim Yetkilisi : Alper Sönmez
Adres : Gültepe Mah. Bağlar Cad. No:25
Şehir : İstanbul
Telefon :(471) - 5804713
Web Sitesi :http://www.skypeogretmenim.com
Skype Öğretmenim İngilizce Kursu kurslarını tanıtan şirket sayfasını, kurs, özel ders, danışmanlık katalogları sunan Eğitim ve Kurslar'da 02-03-2015 tarihinde oluşturdu. Siz de kendiniz firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2015 Eğitim ve Kurslar, eğitim firmalarına ait kurs, eğitim, danışmanlık ilanları ve bireylerin özel ders ilanlarını bulabileceğiniz bir eğitim portalıdır.