Seo Akademi En

Seo Akademi En Çok Tercih Edilen Seo Kursu – Kurumsal Ve Bireysel Eğitim

Seo Akademi En Çok Tercih Edilen Seo Kursu – Kurumsal Ve Bireysel Eğitim Hakkında

Seo Akademi, Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri bünyesinde 2012 yılından itibaren kişi ve kuruluşlara kaliteli eğitim verme hedefi ile kurulmuştur.

Hizmet vermeye başladığı günden bu yana temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerine kurmuş olan eğitim merkezimiz Türkiye’nin en seçkin kurumlarından biri haline gelmiştir. Teknolojiyi takip eden uyumlu bir eğitim sistemi ile değerlerini güncel bilgilerle geliştiren Seo Akademi, kursiyerlerine mesleki yeterlilik kazandıracak eğitimler vermektedir. Eğitim sektöründe öncü olmanın bilinciyle kalite ve güvene çok önem vermektedir.

Temel ve ileri SEO eğitimleri, Kurumsal SEO, E-ticaret SEO, Sosyal Medya Uzmanlığı, Adwords eğitimlerini bireysel ve mesleki olarak veren kuruluşumuz; Blog Yönetimi, SEO editörlüğü, E-Ticaret Yönetimi, HTML, İnternet Reklamcılığı, Photoshop, Bilişim Hukuku ve İnternet Suçları, Marka Hukuku, WordPress Eğitimi gibi kurslar vermektedir.

Seo Akademi En, İstanbul ili Kartaltepe Mahallesi Alpay İzer Sokak No: 4 Bakırköy – İstanbul TÜRKİYE adresinde bulunmaktadır. Seo Akademi En Çok Tercih Edilen Seo Kursu – Kurumsal Ve Bireysel Eğitim hangi kursları düzenliyor derseniz düzenlediği eğitim ve kursları sağ tarafta bulabilirsiniz.

Eğitim ve Kursları Hakkında

Seo Akademi, teknolojiyi ve çağın gelişmelerini yakından takip ederek yüksek standartta eğitim vermektedir. Yaratıcı, problem çözme yetisine sahip, çağın gereklerine ayak uyduran, yeteneklerinin farkında bireyler yetiştirmek ve kurumlara özel çözümler sunmak ilkesiyle hareket eden eğitim merkezimiz sahip olduğu yetkinlikler ile eğitim kalitesinde gücüne güç katan ve mezun kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunan, sektöründe en güvenilir ve güçlü eğitim kurumudur.
Türkçe English Deutsch русский Español Française Italiano العربية 日本 한국의

Düzenlediği Eğitim ve Kurslar

Firma henüz eğitim ve kurs girmemiş
Firma : Seo Akademi En Çok Tercih Edilen Seo Kursu – Kurumsal Ve Bireysel Eğitim
İletişim Yetkilisi : Orhan Gürbüz
Adres : Kartaltepe Mahallesi Alpay İzer Sokak No: 4 Bakırköy – İstanbul TÜRKİYE
Şehir : İstanbul
Telefon :(607) - 5706077
Web Sitesi :http://www.seokursu.com.tr/
Seo Akademi En Çok Tercih Edilen Seo Kursu – Kurumsal Ve Bireysel Eğitim kurslarını tanıtan şirket sayfasını, kurs, özel ders, danışmanlık katalogları sunan Eğitim ve Kurslar'da 26-03-2015 tarihinde oluşturdu. Siz de kendiniz firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2015 Eğitim ve Kurslar, eğitim firmalarına ait kurs, eğitim, danışmanlık ilanları ve bireylerin özel ders ilanlarını bulabileceğiniz bir eğitim portalıdır.