Mydil Yurt Dışı

Mydil Yurt Dışı Danışmanlık

"1 Ayda Almanca A1 Sınavını Kazandırıyoruz."

Mydil Yurt Dışı Danışmanlık Hakkında

2006 yılında Atabey Tercüme adı altında kurulan Şirketimiz; bazı şirket içi hareketlerden dolayı 2011 yılında MYDİL adını almıştır. Bu tarihten itibaren onlarca gurbetçi arkadaşımızın Almanca A1 sınavı ve Vize işlemlerini itinayla yürütüp, Almanya da ki eşleriyle kavuşmasına vesile olduk. Kurumumuzu tercih eden kişileri bir arkadaş kardeş olarak gördüğümüz için, yurt dışına gittiklerinde de haberleşmeye devam ediyoruz.

Mydil Yurt Dışı, Kayseri ili Cumhuriyet Mah. Mevlevi Cad. Mevlevi İşhanı No:33/8 Melikgazi Kayseri adresinde bulunmaktadır. Mydil Yurt Dışı Danışmanlık hangi kursları düzenliyor derseniz düzenlediği eğitim ve kursları sağ tarafta bulabilirsiniz.

Eğitim ve Kursları Hakkında

Almanya Aile Birleşimi Almanca A1 Sınavını 1 Ayda Kazandırıyoruz. Kursumuz Pazar günü hariç haftanın her günü vardır. Derslerimiz saat 10.00 da başlar ve 16.00 a kadar devam eder. Öğrenci sınıf açılmasını beklemez çünkü dersleri birebir yapmaktayız. Vize Dosyasını ücretsiz hazırlamaktayız.
Türkçe English Deutsch русский Español Française Italiano العربية 日本 한국의

Düzenlediği Eğitim ve Kurslar

Almanca A1 Sınavı
Almanya Aile Birleşimi Almanca A1 Sınavını 1 Ayda Kazandırıyoruz. Kursumuz Pazar günü hariç haftanın her günü vardır. Derslerimiz saat 10.00 da başl...
Firma : Mydil Yurt Dışı Danışmanlık
İletişim Yetkilisi : MHMET YÜCEL
Adres : Cumhuriyet Mah. Mevlevi Cad. Mevlevi İşhanı No:33/8 Melikgazi Kayseri
Şehir : Kayseri
Telefon :(183) - 2321838
Web Sitesi :www.mydilkursu.com
Mydil Yurt Dışı Danışmanlık kurslarını tanıtan şirket sayfasını, kurs, özel ders, danışmanlık katalogları sunan Eğitim ve Kurslar'da 09-04-2015 tarihinde oluşturdu. Siz de kendiniz firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2015 Eğitim ve Kurslar, eğitim firmalarına ait kurs, eğitim, danışmanlık ilanları ve bireylerin özel ders ilanlarını bulabileceğiniz bir eğitim portalıdır.