Hayalet Sanatevi -

Hayalet Sanatevi - Güzel Sanatlara Hazırlık Kursları

Hayalet Sanatevi - Güzel Sanatlara Hazırlık Kursları Hakkında

Güzel sanatlara hazırlık hızlandırılmış kursları

hayalET sanatevi: MSÜ Mezunu Profesyonel Eğitmenlerle Güzel Sanatlara Hazırlık Resim Dersi

Hayalet Sanatevi -, İstanbul ili Üsküdar www.hayaletsanatevi.com 0506 171 74 48 adresinde bulunmaktadır. Hayalet Sanatevi - Güzel Sanatlara Hazırlık Kursları hangi kursları düzenliyor derseniz düzenlediği eğitim ve kursları sağ tarafta bulabilirsiniz.

Eğitim ve Kursları Hakkında

Güzel sanatlara hazırlanmak isteyen öğrenciler okulları, bölümleri ve atölyemizi tanımaları için etütlerimize ücretsiz olarak katılabilirler.
“ Hayal edebildiğiniz her şey, gerçektir." Pablo Picasso Hayallerinizi ertelemeyin!

- Güzel Sanatlar Liseleri Hazırlık kursu

- Güzel sanatlar üniversiteleri –fakültelerinin özel yetenek sınavı ile öğrenci alan bölümleri: Resim - Heykel - Grafik Tasarım - İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı - Endüstri Ürünleri Tasarımı – Seramik-Cam Tasarımı - Tekstil ve Moda Tasarımı - Sahne Dekorları Kostüm Tasarımı
- Geleneksel Türk El Sanatları (Tezhip, Ebru, Hat, Halı-Kilim) - Birleşik Sanatlar - Sanat Yönetimi - İletişim Tasarım - Resim-İş Öğretmenliği - Plastik Sanatlar - Çizgi Film (Animasyon) - Fotoğraf ve Video - Sanat ve Tasarım - Gastronomi Mutfak Sanatları –Takı Tasarım - Görsel Sanatlar Bölümü ( Resim, Heykel, Seramik, Baskı Resim, Mültimedya )
Bir Gruba En Fazla 9 Öğrenci Alınmaktadır.
www.hayaletsanatevi.com
0506 171 74 48
Türkçe English Deutsch русский Español Française Italiano العربية 日本 한국의

Düzenlediği Eğitim ve Kurslar

Firma henüz eğitim ve kurs girmemiş
Firma : Hayalet Sanatevi - Güzel Sanatlara Hazırlık Kursları
İletişim Yetkilisi : murt
Adres : Üsküdar www.hayaletsanatevi.com 0506 171 74 48
Şehir : İstanbul
Telefon :(744) - 1717448
Web Sitesi :www.hayaletsanatevi.com
Hayalet Sanatevi - Güzel Sanatlara Hazırlık Kursları kurslarını tanıtan şirket sayfasını, kurs, özel ders, danışmanlık katalogları sunan Eğitim ve Kurslar'da 17-03-2015 tarihinde oluşturdu. Siz de kendiniz firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2015 Eğitim ve Kurslar, eğitim firmalarına ait kurs, eğitim, danışmanlık ilanları ve bireylerin özel ders ilanlarını bulabileceğiniz bir eğitim portalıdır.